Hakkımızda, İSG Eğitimi / İş Güvenliği Kursu / İSG Kursu

Biz Adana Yeni Uzman Akademiyiz

Adana Yeni Uzman Akademi, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yetkilendirmesi ile iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim vermektedir. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliği sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Adana iş güvenliği kursu olan Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini, alanın en iyisi eğiticilerin rehberliğinde, modern sistemlerle gerçekleştirir.

Yeni Uzman Akademi’nin eğitim sistemlerindeki yenilikçi programların amacı katılımcılarını sınavlara yönelik eğitimlerin yanı sıra beraber iş hayatına da başarılı birer İSG Eğitimi profesyoneli olarak yetiştirmektir. Adana Yeni Uzman Akademi katılımcıları da bu eğitim ailesinin üyeliklerinin sadece eğitim dönemleri içinde kalmadığının farkındadırlar. Profesyonel iş hayatları boyunca daima rehberlik hizmeti alabilecekleri bir eğitim kurumunun üyesi olduklarının farkındadırlar.

Adana Yeni Uzman Akademi İSG eğitimlerinin öncü ismidir.  Aynı zamanda iş güvenliği kursu yapmış olduğu çeşitli etkinlikler sayesinde İSG dünyasının da çehresini değiştiriyor.

Vizyonumuz: Adana Yeni Uzman Akademi olarak İş Sağlığı ve Güvenliği sektörüne, farklı bir bakış açısı getirme düşüncesindedir. Böylelikle katılımcılarımızın ihtiyaç duyduğu eğitimi vermeye ve İSG profesyoneli olarak çalışma hayatında bulundukları süre içerisinde yanlarında olma düşüncesi ile yolumuza tecrübeli eğitim kadromuz eşliğinde hız kesmeden devam ediyoruz.

Misyonumuz:  Adana Yeni Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarını temel alarak, her anlamda işinin bilincinde profesyoneller yetiştirecek bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kapsamlı şekilde cevap vererek eğitim ağımızı Türkiye’nin her yerine yaymak, iş sağlığı ve güvenliği alanında zirvedeki yerimizi korumaktır.